Prodex

Vzdělávání a prodej

Reiki 3

Cena: 3 000,00

REIKI 3 je jednodenní seminář pro mistry profesionály. Pokud někdo aspiruje na mistra učitele, domluví si ještě individuální čas pro další informace buď večer, nebo v jiný den.
Tento seminář je vhodný pro ty z vás, kteří jste absolvovali první i druhý stupeň Reiki a Reiki je také vaší cestou. Rozhodli jste se po ní kráčet dál a proto se vám nabízí další, tedy třetí stupeň včetně další iniciace. Při ní vám budou iniciovány tři spodní čakry. Tímto krokem nabudete maximální harmonii, neboť vaše celková iniciace Reiki tím bude dokončena. Bude vám také předán další symbol Reiki – zesilovací a další, netradiční symboly, pomocí kterých se vám otevře mnoho dalších způsobů práce s Reiki. Cena za Reiki 3 včetně iniciace je uvedena v popisu, příplatek za mistra učitele (předání inicializačních symbolů) je 10.000,- Kč.
Rozdíl mezi profesionálem a učitelem je jediný. Profesionál je mistr, dosáhl nejvyššího stupně vzdělání v Reiki, ale nemůže ho vyučovat. Mistr učitel je oprávněn vést samostatné kurzy a iniciovat další žáky ve všech stupních Reiki. Kdo chce být učitelem, dostává ještě navíc inicializační symbol a návod, jak ho používat. Obvykle je cesta
k učiteli provázána dlouhodobějším kontaktem, při kterém předávám i své bohaté zkušenosti s organizováním seminářů a předáváním didaktických metod. Budoucí učitelé mi často asistují při výuce.

Prodex © 2017 Frontier Theme