Prodex

Vzdělávání a prodej

Reiki 2

Cena: 2 000,00

V rozmezí 3 měsíců až tří let zjistíte, že už vám první stupeň nestačí. To je ideální doba k postupu ke stupni druhému. Přesně nelze určit, za jak dlouho to má být, protože každý člověk je jiný. Záleží i na tom, jak intenzivně s Reiki pracujete. Poslouchejte svou intuici a ona vám napoví, kdy to má být. Druhý stupeň vám přinese nové možnosti při aplikaci energie Reiki.

1. Možnost předávání několikanásobně vyšší energie, protože vám budou při iniciaci aktivována energetická centra v dlaních.

2. Schopnost působení na dálku. Budete umět posílat energii komukoliv a kdekoliv na světě. Vyléčíte nemocnou babičku na Slovensku, nebo dědečka v Austrálii. Pomůžete lidem v nemocnicích nebo domovech důchodců, aniž byste je museli denně navštěvovat.

3. Nemusíte působit pouze na lidi, ale také na situace, můžete posílat energii počasí, horám polím, nebo vládě a senátu, aby jejich rozhodnutí byla správná. Ani zde není třeba udávat konkrétní cíl, ale necháte energii Reiki, aby sama vytvořila optimální, všem prospěšný výsledek.

4. Pomocí symbolů, které se na kurzu naučíte, budete schopni pomáhat lidem od jejich závislostí na čemkoli, pokud vás o tuto pomoc požádají a sami se budou chtít skutečně své závislosti zbavit.

Na seminář Reiki 2 si vezměte také fotografii blízké osoby (foto postavy nebo hlavy)

 

 

 

Prodex © 2017 Frontier Theme