Prodex

Vzdělávání a prodej

Alfa 2

Cena: 1 000,00

Pozitivní myšlení a mentální techniky ALFA
Zde se naučíte pracovat se svým podvědomím. Zjistíte, že naše myšlenky ovlivňují náš život a že pozitivně myslet znamená vyřešit si mnoho „neřešitelných“ problémů, ať už se budou týkat vztahů mezi lidmi, vašich osobních potíží nebo vašeho zdravotního stavu. Rozšíříte si svou paměť a zlepšíte činnost mozku. Naučíte se základním technikám naladění organismu do stavu ALFA, budeme si osvojovat různé techniky programování zdraví, úspěchu a komunikace, pozitivní působení na druhé, diagnostikování zdravotního stavu a jak pomoci nemocným na dálku a mnoho dalšího. První díl začíná většinou v sobotu od 9. hodin a končí v 18 hodin, v neděli pokračujeme od 9. hodin a končíme kolem 14. hodiny. V neděli vynecháváme oběd.

ALFA 2
dvoudenní pokračovací seminář, ve kterém se naučíte další techniky programování v hladinách ALFA, předávání certifikátů, závěrečný mejdánek, mnoho překvapení. Semináře jsou velmi intenzivní, proto doporučujeme nejpozději 3 dny před seminářem přejít na lehčí stravu, vyřadit maso, cukr a sůl a zvýšit příjem tekutin. Den před seminářem omezit kávu a vyřadit alkohol. Zvýší to váš úspěch při výuce „alfáckých“ technik.

Dvoudenní varianta je časově rozvržena takto:
sobota od 9. do 17. hodin
neděle od 9. do 13. hodin – zde je konec výuky technik a předání závěrečných certifikátů
neděle od 13. do cca 16. hodin – závěrečný mejdan, během kterého je možné kdykoli odejít.

Na přání účastníků je možné se domluvit na jednodenní variantě, kde jsou časově zhuštěné techniky a vynechávám závěrečný mejdan. Časový rozvrh jednodenní varianty je:
jeden den (většinou sobotu – není podmínkou) od 9. do cca 19. hodin.
Na semináři Alfa 1 se demokraticky rozhodneme, zda bude „dvojka“ v jedno či dvoudenní variantě.

Prodex © 2017 Frontier Theme